Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Wole tarczycy – poradnik

Zobacz artykuły na temat:operacjajodtarczycaguzek
Wole tarczycy to powiększenie gruczołu tarczowego. Pojawia się ono w przebiegu chorób tarczycy. Często wole rozpoznawane jest przypadkowo podczas rutynowego badania lekarskiego. Jakie rozróżniamy rodzaje wola? Na czym polega leczenie wola?

powrót do artykułu
Podczas zabiegu mikrodermabrazji dochodzi do usunięcia najbardziej zewnętrznych, obumarłych komórek naskórka, co pobudza podział, wzrost i odnowę w głębszych warstwach i przynosi dobry efekt kosmetyczny./ fot. Fotolia
źródło: Nieznane

Wole - leczyć zachowawczo czy operować?/ fot. Fotolia

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 4
dodano: 10:35 2015-12-16 przez: ~ola (31.2.*.*)
Ja zażywam suplement firmy VIRIDIAN - THYROID COMPLEX na tarczyce. Zawiera między innymi jod i selen niezbędne do funkcjonowania tarczycy oraz witaminy B1, B2 i B3. Skierowane dla osób z niedoczynnością tarczycy. Jest to suplement czysty od wszelkich wypełniaczy i konserwantów. Bardzo trudno go znaleźć w Polsce, kupowałem go w Anglii, ale widzę że pojawił się w sklepie www.ecoswiat.pl
dodano: 18:21 2015-07-02 przez: ~PioTREK (5.174.*.*)
Słyszałem że np na niedoczynność tarczycy w jakimś stopniu pomaga woda lecznicza Dziedzilla, mógłby się jakiś ekspert wypowiedzieć w jaki sposób to działa?
dodano: 14:13 2015-06-21 przez: ~wolka_tarczycowa (83.28.*.*)
niestety w mojej rodzinie problemy z tarczycą są dziedziczone. miała je moja babcia, moja ciotka a teraz ja. od lat leczy nas endokrynolog marek braszkiewicz, jesli ktos ma problemy tego typu, to polecam tego specjaliste.
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter